Kasztanowy Park

Start / Kasztanowy Park

Kameralnie i nowocześnie

Kasztanowy Park to kameralne osiedle składające się z trzech jednoklatkowych bloków. Wszystkie budynki zostaną wybudowane w najnowszej technologii z dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

W celu zwiększenia komfortu mieszkańców każdy blok będzie wyposażony w windę, przestronne hole oraz ciągi komunikacyjne, jak również garaż podziemny oraz parkingi naziemne.

Dla najmłodszych i nie tylko

Dla najmłodszych mieszkańców na terenie osiedla został zaprojektowany plac zabaw oraz tereny z urokliwą zielenią do aktywnego spędzania czasu, jak również zacieśniania kontaktów sąsiedzkich.

Bezpiecznie

Dla zwiększenia bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców teren inwestycji zostanie ogrodzony.

Ergonomicznie i wygodnie

Lokale będą posiadały zróżnicowane powierzchnie od 32 m2 do 72 m2, wszystkie odpowiednio nasłonecznione, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość dopasowania mieszkania do własnych potrzeb zapewniając sobie komfortowe warunki.

Każdy lokal zlokalizowany od 1 do 3 piętra będzie posiadał przestronną loggie lub balkon, natomiast lokale zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki z tarasami. Między blokami zostaną zachowane odpowiednie odległości, tak aby każdy z mieszkańców mógł zachować swoją prywatność.