Lokalizacja

Start / Lokalizacja

Kasztanowy Park to komfortowe mieszkania niedaleko Warszawy, w cichej i zielonej okolicy wraz z bogatą ofertą rekreacyjną – w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kasztanowy Park jest położony na uboczu od głównej drogi, dzięki czemu osiedle jest ciche i spokojne, a jednocześnie posiada szybki dojazd do Warszawy.

W pobliżu zlokalizowane są liczne przystanki autobusowe, poczta, sklepy, bank, Urząd Gminy, jak również szkoły, przedszkola, hala sportowa oraz pływalnia, co wpływa korzystnie na komfort życia codziennego.

Dużą atrakcję stanowi zlokalizowany w bliskiej okolicy Pałac wraz z parkiem i restauracją, który jest doskonałym miejscem do rekreacji i odpoczynku. Odbywają się tam również wydarzenia kulturalno – naukowe – jest to doskonałe miejsce na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi.

W niedalekiej odległości zlokalizowana jest plaża nad Wisłą, na której latem można się zrelaksować i spędzić wolny czas z daleka od tłumów i zgiełku miast.

W odległości 5 km od gminy znajduje się pole golfowe – wspaniałe miejsce do rekreacji i turystyki. W oddalonym o zaledwie 2 km Legionowie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia rozrywkowe, znajdują się liczne restauracje i kawiarnie.

W pobliżu osiedla:

0km
Przystanek ZTM
0km
Sklep, poczta
0km
Bank i Urząd Gminy
0km
Stacja benzynowa
0km
Supermarkety
0km
Pałac i park w Jabłonnie
0km
Restauracja
0km
Przedszkole, plaża
0km
Szkoła, basen
0km
Pole golfowe

Mapa lokalizacji